Studio Kadru Bydgoszcz

black friday -15% na zdjęcia ślubne

czas trwania promocji do 26.11.2023

ponadczasowa fotografia ślubna

Z okazji Black Friday, przygotowałem dla Was specjalną ofertę.
-15% od wszystkich pakietów fotograficznych. 
Taka promocja występuje tylko raz w roku! To doskonała okazja, aby zarezerwować moje usługi na Wasz wielki dzień, ciesząc się niezwykłymi zdjęciami.

SESJA NARZECZEŃSKA NAD MORZEM
dlaczego wybór fotografa to...

COŚ WIĘCEJ NIŻ ZDJĘCIA

Jeśli czytasz te słowa, to prawdopodobnie znajdujesz się na ekscytującej ścieżce ku jednemu z najważniejszych dni w Twoim życiu – dniu Waszego ślubu. Jako fotograf ślubny, oferuję znacznie więcej niż tylko zwykła dokumentacja przebiegu zdarzeń z tego dnia. Moim celem jest uchwycenie niepowtarzalnych historii, emocji i momentów, które razem tworzą opowieść Waszej miłości.

Decydując się na moja ofertę, wybieracie fotografa z doświadczeniem, który przez ostatnie 5 lat wykonał ponad 100 ślubów i dziesiątki sesji. Wybieracie fotografa, który dba o dobrą atmosferę podczas Waszego wyjątkowego dnia. Wybieracie człowieka, który dba o każdy detal w obróbce zdjęć. W zasadzie najlepiej jak spojrzycie na moje opinie w Google lub na Facebooku.

cennik na black friday -15%

OFERTA WAŻNA DO 26.11.2023 R.

SREBRNY

PAKIET PODSTAWOWY
4000
3400 STANDARD
 • Pełny Reportaż Ślubny (Przygotowania + Ceremonia + Wesele) 12h pracy
 • Minimum 400 zdjęć
 • Galeria On-Line 6 msc
 • Drewniany Pendrive
 • Mini sesja w dniu ślubu

ZŁOTY

PAKIET ROZSZERZONY
5000
4250 best seller
 • Pełny Reportaż Ślubny (Przygotowania + Ceremonia + Wesele) 12h pracy
 • Minimum 400 zdjęć
 • Galeria On-Line 12 msc
 • Drewniany Pendrive
 • Mini sesja w dniu ślubu​​​​
 • Sesja ślubna w inny dzień
best

DIAMENTOWY

PAKIET PEŁNY
5909
5090 FULL SERVICE
 • Pełny Reportaż Ślubny (Przygotowania + Ceremonia + Wesele) 12h pracy
 • Minimum 400 zdjęć
 • Galeria On-Line 12 msc
 • Drewniany Pendrive
 • Mini sesja w dniu ślubu​​​​
 • Sesja ślubna w inny dzień
 • Album ślubny
 • 100 Wydrukowanych odbitek
Premium

JAK SKORZYSTAĆ Z OFERTY
BLACK FRIDAY

Dzieli nas tylko kilka kroków

01

Wyślij wiadomość

Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się, czy możemy wspólnie stworzyć coś wyjątkowego. Wypełnij formularz w sekcji kontaktowej (link poniżej), aby upewnić się, czy dysponuję dostępnym terminem. W wiadomości dopisz: BLACKFRIDAY15

02

spotkanie on-line

Jeżeli moja oferta spełni Wasze oczekiwania, nie zwlekajcie z umówieniem się na rozmowę przez Skype. Jestem przekonany, że dialog to klucz do zrozumienia drugiej strony i oceny czy działamy na tych samych falach.

03

podpisanie umowy

Po spotkaniu, gdy zdecydujecie się na moją ofertę, nie wahajcie się do mnie napisać. Wówczas podpiszemy umowę i zagwarantuję Wam pełną rezerwację terminu.

POSZUKUJESZ ZDJĘĆ Z PEŁNEGO REPORTAŻU?

 PONIŻEJ PRZYGOTOWAŁEM kilka opowieści ślubnych

Rustykalne dodatki na wesele

zapytaj o termin

co mówią O MNIE klienci?

Twoja Przygoda ze Wspaniałymi Wspomnieniami może rozpocząć się w tym miejscu

pobierz ofertę na zdjęcia ślubne

JEŚLI MACIE JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI TO...

Przygotowałem dla Was listę najczęściej zadawanych pytań przez moje pary. 

Jako fotograf ślubny staram się nie ingerować w otoczenie i zachować maksymalną dyskrecję, podczas reportażu ślubnego. Wyjątkiem są tutaj zdjęcia grupowe i sesja ślubna. Taki styl fotografowania pozwala Wam przeżyć tą chwilę bez zbędnego stresu związanego z pozowaniem i powtarzaniem sytuacji, a mi na swobodne łapanie najlepszych momentów, uśmiechów i drobnych gestów. Chcę, aby reportaż, który dla Was tworzę był jak dobry serial na Netflixie – który wzrusza, bawi i sprawia, że chce się obejrzeć kolejne zdjęcie.

Minimum 400 różnorodnych, niepowtarzalnych i starannie wyselekcjonowanych kadrów. Średnio dostarczam około 400-450 zdjęć. Z pleneru ślubnego dodatkowo 60 zdjęć poddanych autorskiej obróbce.

Czas oczekiwania wynosi na umowie 90 dni roboczych. W praktyce oddaję zdjęcia po 30-40 dniach. Jest to niezbędna ilość dni ponieważ, cały materiał z reportażu ślubnego jest przeze mnie skrupulatnie obrabiany.

Oczywiście! Jeżeli pozwoli na to pogoda i miejsce, to nic nie szkodzi aby stworzyć przepiękne ujęcia. To w zasadzie jedyny moment w którym na zdjęciach mogę pokazać Was zupełnie we dwoje. Natomiast jeżeli marzą Wam się zdjęcia na tle malowniczych krajobrazów lub uroczych miejsc to lepiej przełożyć sesję na inny dzień.

Rezerwację możecie rozpocząć od wypełnienia formularza kontaktowego – znajdziecie go tutaj. Natomiast ostateczna rezerwacja terminu następuje w momencie podpisania umowy i wpłaty zadatku.

Oprócz głównego aparatu posiadam dwa aparaty awaryjne, dodatkowe obiektywy, baterie oraz karty pamięci. Cały materiał jest zgrywany na komputer, dodatkowo kopiowany na dysk zewnętrzny oraz chmurę internetową. Możecie być spokojni o zdjęcia z waszego ślubu.

Tylko i wyłącznie za Waszą zgodą wyrażoną w umowie. Publikowanie zdjęć jest dla mnie bardzo ważnym składnikiem promocji. Zakładam, że Wy też trafiliście do mnie dzięki zdjęciom, które publikuję na stronie, Instagramie czy facbooku. Rzecz jasna nie zamierzam publikować wszystkich Waszych zdjęć – tylko moje ulubione, które czasami ubieram w krótką historię. Mogę Was zapewnić, że nie będę publikował zdjęć, które według Was nie powinny ujrzeć światła dziennego 😊 Jestem pewny, że jak zobaczycie Wasze zdjęcia będziecie chcieli się nimi pochwalić.

Jestem przy Was we wszystkich ważnych momentach od przygotowań do oczepin. Praca fotografa ślubnego wymaga dużego skupienia i ciągłego ruchu dlatego dlatego maksymalna ilość godzin mojej pracy to 12h. Wesele opuszczam najpóźniej o 1:00. W wyjątkowych sytuacjach jest możliwość wykupienia dodatkowych godzin lecz zdarza się to naprawdę rzadko.

Mieszkam w Bydgoszczy i to tu możemy się spotkać. Jeśli jesteście z daleka, możemy porozmawiać przez Skype. Istnieje też możliwość załatwienia wszystkich spraw drogą mailową. Jeżeli jesteście bardzo zabiegani to mogę do Was przyjechać, wspomnijcie o tym w formluarzu kontaktowym.

Oczywiście! Podróże kocham, tak samo jak zdjęcia. Uwielbiam poznawać nowe regiony naszego kraju. Jeśli zaprosicie mnie w dalsze zakątki Polski, to z chęcią do Was przyjadę.

Tak, posiadam legitymację wydaną przez kurię, pozwalającą na fotografowanie w kościołach na terenie całej Polski.

Oprócz głównego aparatu posiadam dwa aparaty awaryjne, dodatkowe obiektywy, baterie oraz karty pamięci. Cały materiał jest zgrywany na komputer, dodatkowo kopiowany na dysk zewnętrzny oraz chmurę internetową. Możecie być spokojni o zdjęcia z waszego ślubu.

Przykro mi, ale  nie oddaje plików RAW. Obróbka zdjęć stanowi nierozłączną część pracy fotografa. Zdjęcie prosto z aparatu można uznać za niepełne. Przed podpisaniem umowy zachęcam do zapoznania się z moją galerią w której możecie zobaczyć jak finalnie wyglądają obrobione zdjęcia.

znajdzIESZ mnie na

fotograf ślubny bydgoszcz - fotograf portretowy - fotograf bydgoszcz

Sign up and get

10% Off

On all flooring services