FOTOGRAF Grudziądz

Poszukiwania fotografa z Grudziądza czas zacząć! Jestem Mateusz a fotografia to mój sposób życia. Staram się, aby spod mojego oka wypływały zdjęcia naturalne, niewymuszone i spontaniczne. Usiłuję bezstronnie wydobywać skrywane piękno, kunszt i niebagatelność sytuacji, wydarzeń, i istnień na moich fotografiach. Nie kreuje rzeczywistości, prezentuje ją taką, jaka jest starając się poruszyć obrazem odbiorcę. Fotografia to moja pasja, mania i energia. Jako fotograf z województwa Kujawsko-Pomorskiego mam duży bagaż doświadczeń. Uwierzcie mi, Grudziądz oferuje wiele ciekawych i nieodkrytych miejsc, które sprawdzają się jako tło w różnych rodzajach fotografii. Żadne miejsce nie jest nudne, jeśli kochasz to, co robisz. Jeżeli poszukujesz fotografa z Grudziądza zapraszam do kontaktu!

fotograf grudziądz- zdjęcia ślubne grudziądz- fotograf ślubny grudziądz

Wyróżnione Historie

Najlepsze opowieści ślubne zebrane w jednym miejscu  

fotograf grudziądz - czym zajmuję się fotograf z grudziądza?

„Jestem fotografem”. To trochę tak jakbym powiedział jestem lekarzem. Pojawia się pytanie: Jakim? Czym dokładnie zajmuje się? Lubię odkrywać, poznawać, doświadczać czegoś nowego. Mimo, iż cały czas krążę wokół robienia zdjęć niczym Ziemia wokół Słońca, to można powiedzieć, że odkryłem i poznałem dobrze różne planety. Trochę tak, jak Mały Książe – bohater książki Antonine’a de Saint – Exupery’ego.
Zawodowo fotografuję śluby, chrzty i komunie. Świetnie radzę sobie w fotografii portretowej i biznesowej. Chętnie pokazuję kobiety na zmysłowych i sensualnych fotografiach. W mojej pracy robię także zdjęcia biznesowe. Ostatnio wielką przyjemność odkryłem w fotografowaniu nieruchomości i robieniu filmów sprzedażowych nieruchomości. Chyba za to najbardziej kocham fotografię! Za różnorodność. Z pewnością nie pozwala mi nudzić się. Jestem osobą, która musi podróżować z jednego nowo odkrytego świata do następnego. Potrzebuję takich bodźców, które popychają mnie do przodu. W fotografii jak w kuchni – lubię próbować nowych smaków.

Fotograf ślubny Bydgoszcz
sesja narzeczeńska czy warto
miejska sesja kujawsko pomorskie
fotograf toruń
Sesja narzeczeńska Bydgoszcz boho
Sesja ślubna bydgoszcz cena

fotograf grudziądz - fotografia ślubna grudziądz

Fotografia ślubna Grudziądz kryje w sobie fotografów ślubnych z Kujawsko – Pomorskiego, sesje ślubne w Grudziądzu i okolicach, miejsca na plenery ślubne. Mam na swoim koncie wiele szczęśliwych par, którym mogłem towarzyszyć i fotografować podczas ślubu i wesela w Grudziądzu i województwie Kujawsko-Pomorskim. Zapraszam na moją stronę, gdzie znajdują się całe reportaże ślubne oraz oferta ślubna. Zależy mi na tym, aby zdjęcia ślubne były naturalne i pełne emocji. Ślub to dzień niepowtarzalny. Fotografowanie tego dnia to bardzo odpowiedzialne zadanie, drugiej szansy nie będzie. Zawsze staram się stawać na wysokości zadania. Wybór fotografa ślubnego z Grudziądza to nie tylko przejrzenie jego portfolio. Zapraszam na kawę! Bardzo ważne jest, żeby spotkać się i porozmawiać, zobaczyć, czy nadajemy na tych samych falach.

sesja_ślubna_w_palacu_ostromecko 23

fotograf grudziądz - SESJA ŚLUBNA GRUDZIĄDZ

Zastanawiacie się nad sesją ślubną w Grudziądzu lub okolicy? To dobrze się składa! Na swoim koncie mam mnóstwo zrealizowanych sesji ślubnych i naprawdę kocham, to co robię. Pełne historie można zobaczyć na blogu. Sesja ślubna w Grudziądzu nie musi być nudna. To stutysięczne miasto położone na prawym brzegu Wisły stanowi naturalną bramę do Borów Tucholskich. Bez problemu znajdziemy miejsca na sesję w stylu boho w otoczeniu natury i wody. Dla fanów miejskich klimatów tło stanowić może architektura – mury miejskie z Bramą Wodną, zabytkową wieżę ciśnień, spichlerze w Grudziądzu, ruiny zamku. Pomysłów jest mnóstwo! Ślubnym fotografiom można dodać osobistego charakteru – np. poprzez sesję w miejscu, gdzie poznaliście się lub pokazać pasję, zainteresowania. Jeśli wyruszymy poza granice miasta znajdziemy naprawdę wiele perełek na sesje. Winnica, pole kwiatowe, szklarnia. To tylko kilka propozycji. Wszystko zależy od tego w czym najlepiej czujecie się. Zależy mi na tym, aby zdjęcia były niewymuszone, a wy byście czuli się swobodnie w danym otoczeniu.

Sesja plenerowa ślubna Bydgoszcz
Fotograf ślubny z Torunia

FOTOGRAF GRUDZIĄDZ - Sesja narzeczeńska Grudziądz

Sesja narzeczeńska to dobry pomysł na pamiątkę tego okresu. Często też młode pary wykorzystują zdjęcia podczas wesela. Ozdabiają nimi ściankę za parą młodą, dołączają do prezencików dla gości np. pod postacią magnesów czy wręczają zdjęcia z dedykacją rodzicom podczas podziękowań. Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej? Wszystko zaczyna się od rozmowy z fotografem, gdzie ustalacie szczegóły na temat miejsca, stylu sesji. Fotograf na pewno doradzi Wam jak się ubrać w razie wątpliwości. Na pewno Wy powinniście czuć się ubraniu dobrze i swobodnie. Sesja narzeczeńska to ciekawa opcja na spędzenie wolnego czasu. Tak jak wspominałem – stawiam na naturalność. Zatem podczas spotkania ze mną na sesji dużo spacerujemy, śmiejemy się i miło spędzamy czas.

sesja narzeczeńska Opera Nova
sesja narzeczeńska w Bydgoszczy
sesja nad jeziorem

fotograf grudziądz - fotografia PORTRETOWA grudziądz

Jako fotograf z Grudziądza wielką przyjemność sprawiało mi opanowanie sztuki portretu. Zajmuję się fotografią portretową od początku mojej przygody z aparatem. Nauczyła mnie swego rodzaju wrażliwości na drugą osobę, sztuki nawiązywania relacji, obserwacji i oczywiście poszerzyła wiedzę techniczną. Zdjęcia portretowe realizuje nie tylko w Grudziądzu, ale i w województwie Kujawsko-Pomorskim. Wszystko zależy od „bohatera”, który jest najważniejszy, zaś tło jest jedynie dopełnieniem. Grudziądz jest świetnym miejscem do realizacji pięknych zdjęć portretowych. Szukając odpowiedniej lokalizacji zawsze mam w głowie kompozycje całości. Charakter, uroda, strój i miejsce musi ze sobą współgrać. Zdjęcia portretowe powinny intrygować odbiorcę, poruszać i skłaniać do pytań: Kim jest ta osoba? Co robi? Dlaczego znajduje się w tym miejscu? Uwielbiam robić zdjęcia portretowe w Grudziądzu. Ciekawa architektura miasta tworzy perspektywę nie przytłaczając modela/modelki. Do tego dochodzi gra światła i cieni. Województwo Kujawsko Pomorskie oferuje również mnóstwo zielonych miejsc, czasami pustynnych, industrialnych czy romantycznych. Zdjęcia portretowe możemy także zrealizować w studio. Mamy nieograniczoną ilość możliwości.

fotograf Grudziądz

fotograf grudziądz - fotografia sensualna grudziądz

Jako fotograf – Grudziądz, chcę ci teraz opowiedzieć o fotografii sensualnej, która nie jest zarezerwowana jedynie dla profesjonalnych modelek. Zmysłowe fotografie to okazja na pokazanie siebie, wydobycie piękna i delikatności. Sesje kobiece realizuję w Grudziądzu i okolicach dla każdej kobiety, która chciałaby poczuć siebie, pokazać swoje emocje. Możemy umówić się na plenerową sesję sensualną w Grudziądzu lub okolicach. Chętnie pomogę wybrać ciekawe miejsce w Kujawsko Pomorskim na sesję kobiecą, dajce możliwość różnorodnych, pięknych i intymnych kadrów. W Grudziądzu i okolicach znajdziemy wiele ciekawych miejsc na sesje sensualną: od przepięknych łąk, jezior, lasów po tajemnicze, klimatyczne zakątki. Grudziądz ma w swojej ofercie również apartamenty, które idealnie pasują do sesji buduarowej. Decydując się na zdjęcia apartamentowe możemy iść w stronę większej intymności lub stylu glamour. Wybrany apartament i jego aranżacja nadają klimat sesji. Dlatego staram się go zawsze odpowiednio dopasować do koncepcji sesji kobiecej.

Sesja sensualna

fotograf grudziądz - fotograf na chrzest i komunie GRUDZIĄDZ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom – jako fotograf Grudziądz chętnie pojawię się w roli fotografa na Chrzest i Komunie w Grudziądzu i okolicach. Z wielką przyjemnością utrwalę te ważne wydarzenia. Wszystko zależy od Państwa preferencji. Możemy spotkać się już na przygotowaniach lub samej ceremonii w Kościele. Chętnie będę również towarzyszył Wam na przyjęciu. Podczas fotografowania Chrztów i Komunii w Grudziądzu staram się zachować intymność Waszą i gości wykonując zdjęcia reportażowe, a w odpowiednim momencie zdjęcia rodzinne. Fajną pamiątką z Chrztu czy Komunii są sesje plenerowe, kiedy to np. wybieramy się na mały spacer. Staram się tworzyć ujęcia pełne emocji, które tworzą wspaniałą historię tego z dnia. Jako fotograf Grudziądz chętnie uwiecznię wszystkie najważniejsze chwile w dniu, kiedy spotyka się cała rodzina, przyjaciele i najbliżsi. Istnieje także możliwość zamówienia personalizowanego albumu. Zapraszam do kontaktu!

fotograf slubny bydgoszcz

fotograf grudziądz - fotograf BIZNESOWY GRUDZIĄDZ

Fotograf Grudziądz – zajmuję się także fotografią biznesową. Fotografia biznesowa w Grudziądzu pozwala na stworzenie przestrzeni dla przedsiębiorców, biznesmenów czy po prostu dla osób szukających własnego miejsca pracy. Jest narzędziem kreowania własnego wizerunku. Realizuję portrety biznesowe w Grudziądzu i okolicy. Takie zdjęcie jest idealne do cv czy np. na Linkelin. Jeśli zależy ci na promowaniu, wykonuję też sesje wizerunkowe w Kujawsko-Pomorskim i zdjęcia produktowe. Chętnie pomagam moim klientom w Grudziądzu i okolicach na wybudowaniu dobrego pierwszego wrażenia. Możemy spotkać się w profesjonalnym studio lub w jakimś ciekawym miejscu. W województwie Kujawsko-Pomorskim znajdziemy wiele interesujących miejsc, gdzie sprawdzi się sesja biznesowa. 

fotograf grudziądz -jak znaleźć fotografa z grudziądza?

Fotografów w Grudziądzu jest dość sporo. Przez co wybór wydaje się trudny. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę google: Fotograf Grudziądz i szybko pojawią się nam propozycje. Niektórzy poszukiwanie fotografa w Grudziądzu zaczynają od znajomych prosząc o polecenie kogoś, inni sięgają do Internetu. Niezależnie jak zaczniecie, zapoznajcie się z pracami fotografa z Grudziądza, przeczytajcie opinie na jego temat, przejrzyjcie stronę i znajdźcie go na portalach społecznościowych. Bardzo ważny jest też kontakt. Spotkajmy się na kawę, porozmawiajmy, poznajmy. Jest też możliwość wideo rozmowy czy po prostu zwykłej rozmowy telefonicznej. Kontakt to podstawa, rozwieje wątpliwości i ułatwi ostateczny wybór fotografa z Grudziądza.

Fotograf Grudziądz – czym się kierować?

Wybór fotografa z Grudziądza to nie lada gratka. Zależy nam na profesjonalnej obsłudze, ponieważ efekty pracy grudziądzkiego fotografa będą trwałe. Krok pierwszy to zapoznanie się z portfolio i ofertą. Potem trzeba sięgnąć głębiej, poszukać opinii, czy to w Internecie, na portalach społecznościowych czy wśród znajomych. Zawsze powtarzam, że ważny jest także kontakt. Nie rekomenduję stron typu Najlepszy Fotograf Grudziądz  czy Top Fotograf Grudziądz, ponieważ często pozycje na takich stronach są opłacone. Skoro trafiliście na tę stronę, trochę poznaliśmy się wirtualnie, zapraszam do kontaktu!

fotograf grudziądz - Jak pracuje?

Zastanawiasz się jak pracuję jako Fotograf Grudziądz? Przede wszystkim na 100 procent! Do każdego zlecenia, nie ważne czy mówimy o kilku zdjęciach portretowych czy o całym reportażu ślubnym podchodzę z takim samym zaangażowaniem i zapałem. Zawsze z wami rozmawiam i staram się dobrze poznać Wasze potrzeby i oczekiwania. Nieustannie obserwuję, dyskretnie towarzyszę i łapię emocje, gesty, wydarzenia. To dzięki Wam realizuję się jako Fotograf w Grudziądzu, dziękuję za zaufanie!

sesja narzeczeńska Bydgoszcz
CUDOWNA SESJA ZIMOWA
sesja narzeczeńska co założyć

Fotograf Grudziądz – ile kosztuje?

Niestety na pytanie, ile kosztuje Fotograf z Grudziądza nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Wszystko uzależnione jest od wielu czynników. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i kontaktu. Ustalimy wszystkie szczegóły!

Sprawdź termin

Umówmy się na kawę

Sign up and get

10% Off

On all flooring services