FOTOGRAF ŚLUBNY gdańsk

Zaraz po tym, jak w Waszych głowach zrodzi się pomysł organizacji ślubu i wesela najczęściej rozpoczynają się poszukiwania usługodawców. Jednym z celów będzie znalezienie fotografa ślubnego w Gdańsku lub okolicach. Z miłą chęcią melduję gotowość do wykonania zadania! Jestem Mateusz i jestem fotografem ślubnym a Gdańsk i okolice to miejsce, gdzie realizuję swoje zlecenia. Reportaż ślubny wymaga zręcznego oka. W dniu ślubu na piedestale zawsze jest para młoda i to jest bezdyskusyjne. Wokół dzieje się bardzo dużo i szybko, a rolą fotografa jest zarejestrować najważniejsze wydarzenia. Ciekawe zdjęcia powstają też w otoczeniu głównych wydarzeń. Jednak nie dotyczy to jedynie patrzenia. Ważne jest też czucie. Angażuję również serce. Tak, aby fotografia nie była zwykłą kompozycją. Ma oddziaływać na odbiorcę. Pokazywać emocje i uczucia, a odbiorcę przenosić w tamten czas i miejsce niczym czarodziejska różdżka. Jeśli zgadzasz się z moim spojrzeniem i poszukujesz fotografa ślubnego z Gdańska, zapraszam serdecznie!

fotograf ślubny gdańsk- zdjęcia ślubne gdańsk- sesja ślubna gdańsk

Wyróżnione Historie

Najlepsze opowieści ślubne zebrane w jednym miejscu znajdziecie na 

FOTOGRAF ŚLUBNY GDAŃSK – CZYM KIEROWAĆ SIĘ przy wyborze fotografa ślubnego z gdańska?

Wybór fotografa ślubnego z Gdańska to nie jest łatwe zadanie, tym bardziej, że na rynku wachlarz propozycji jest szeroki. Na początku warto zacząć od przeglądania portfolio fotografów ślubnych z Gdańska i okolic. Tak, aby uświadomić sobie czego szukamy. Każdy fotograf ślubny ma swój własny i indywidualny styl fotografowania i obróbki zdjęć ślubnych. Zastanówmy się, co nam podoba się i co trafia w nasze gusta. Jeśli już będziecie mieli tę wiedzę, będzie łatwiej. Nie sugerujcie się pojedynczymi zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Owszem są one ważne. Jednak warto jest obejrzeć nie tylko portfolio, ale także cały reportaż z dnia ślubu – od przygotowań po oczepiny. Jeśli jesteśmy zainteresowani sesją narzeczeńską lub sesją ślubną poproście o całą historię. Zapoznajcie się z opiniami i ocenami danego fotografa ślubnego z Gdańska. Można poprosić o komentarz pary, która już korzystała z usług. Kolejny krok to już bezpośredni kontakt. Rozmowa na temat oferty i ewentualnych dodatkowych produktów np. albumów. Jeśli nie znacie dobrej formy oferującej wydruk na najwyższym poziomie warto zapytać o to swojego fotografa ślubnego, który na pewno będzie miał w swojej ofercie stworzenie albumu lub poleci dobre laboratorium fotograficzne.

Fotograf ślubny Gdańsk – jak wygląda moja praca?

Zastanawiasz się jak wygląda praca fotografa ślubnego z Gdańska? Jak powstaje reportaż ślubny? Podstawą dobrego reportażu ślubnego jest uchwycenie najważniejszych wydarzeń z dnia ślubu. Nic dodać, nic ująć? Niekoniecznie! Pytanie jak osiągnąć zamierzony cel?
•  W dniu ślubu jest sporo ważnych wydarzeń. Możemy wymieniać je bez końca, na pewno będzie to przysięga małżeńska, dla wielu błogosławieństwo rodziców a dla innych tzw. „pierwszy look”. Samo wydarzenie jest ważne, ale prawdziwe sedno tkwi w emocjach, które wtedy pojawiają się. W tym dniu mamy cały kalejdoskop emocji i moim zadaniem jest je wszystkie uchwycić. Tak, aby zachować je na zawsze. Byście mogli do nich wracać Wy i Wasi najbliżsi.
•  Skoro emocje, to nie ma tu miejsca na reżyserowanie i inscenizowanie. Wszystko dzieje się tu i teraz. Zatem nie pojawi się Steven Spielberg i nie zacznie realizować swojego nowego projektu. Wszystko dzieje się naturalnie, spontanicznie i niewymuszenie. Jestem blisko Was, ale oprócz koszuli i szelek na aparaty zakładam pelerynę niewidkę. Jeśli trzeba służę pomocą.
•  Cały czas mam włączony tryb czuwania. Każdy ślub i wesele mają swój harmonogram, który krok po kroku zawiera bazowe wydarzenia. Ale to nie wszystko! Między czasie dzieje się bardzo dużo! Interakcje międzyludzkie, gesty, spojrzenia, śmiech, łzy wzruszenia. To również musi znaleźć się w dobrym reportażu ślubnym!

fotograf ślubny gdańsk
fotograf toruń
Fotograf ślubny z Torunia

SESJA ŚLUBNA W GDAŃSKU

Sesja ślubna w Gdańsku lub okolicach to świetny pomysł! Morska stolica Polski przepełniona jest wieloma nietuzinkowymi miejscami, które mogą stanowić tło sesji ślubnej. Tutaj możemy zrealizować romantyczną sesję na pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży o zachodzie słońca. Chcąc znaleźć wytchnienie od miejskich kurortów warto udać się na Wyspę Sobieszowską. Jedna z najładniejszych plaż w Gdańsku, otoczona sosnowym lasem tworzy niesamowity i intymny klimat podczas sesji ślubnej. W Gdańsku możemy także zaczerpnąć nuty klimatycznego starego miasta. Piękne kamieniczki, Wyspa Spichrzów, cudowny, kolorowy deptak stanowią świetne tło do białej sukni i garnituru. Ale Gdańsk to nie tylko Stare Miasto. To mnóstwo malowniczych i oryginalnych krajobrazów idealnych na sesję ślubną, które daje nam np. Park Oliwski, Park Reagana czy zrewitalizowany Wrzeszcz. Wszystko zależy od tego, w jakim klimacie dobrze czujecie się. Wasz fotograf ślubny z Gdańska z pewnością pomoże w wyborze miejsca.

portret panny młodej

FOTOGRAFIA ŚLUBNA Gdańsk – OFERTA ŚLUBNA

Cena fotografa ślubnego z Gdańska to ważna kwestia, którą trzeba poruszyć podczas rozmowy. Zapoznajcie się proszę z moją ofertą. Wyślij wiadomość, przedstaw proszę krótko informacje na temat swojego wesela i ślubu (miejsce, termin), a może zależy ci dodatkowo na sesji narzeczeńskiej lub ślubnej? Po wysłaniu wiadomości wyślę ci moją szczegółową ofertę cenową.

Minimum 400 zdjęć

Poddanych autorskiej obróbce graficznej

Sesja ślubna

30 minutowa sesja w dniu ślubu

12 godzin pracy

Od przygotowań, po oczepiny

Galeria online + pendrive

Od przygotowań, po oczepiny

Fotoalbum

25x25cm 40stron na papierze najwyższej jakości

FOTOGRAF NA ŚLUB I WESELE GDAŃSK

Jeśli dotarłeś do samego końca, to czas na postawienie kropki nad „i” i wybranie fotografa ślubnego z Gdańska. Z chęcią sprostam temu wyzwaniu. Jeśli moje zdjęcia przypadły ci do gustu – zapraszam do kontaktu i rozmowy, odpowiem na wszystkie pytania!

Sprawdź termin

Umówmy się na kawę

Sign up and get

10% Off

On all flooring services