Studio Kadru Bydgoszcz

ZDJĘCIA ŚLUBNE BYDGOSZCZ

OFERTA FOTOGRAFIA ŚLUBNA 2023/24

Zdjęcia ślubne Sesje Poślubne Sesje Narzeczeńskie

zdjęcia ślubne

reportaż ślubny

Reportaż ślubny, a co za tym idzie zdjęcia ślubne to za każdym razem niepowtarzalna historia, którą traktuję jako nową przygodę. Aby lepiej ją zrozumieć, zawsze staram się Was poznać przed tym dniem. W zdjęciach ślubnych stawiam na emocje, które oscylują wokół tego wydarzenia. Jest ich tam cały przekrój – od szczerego uśmiechu po łzy i drobne gesty. Chcę być zawsze krok przed Wami aby nic mi nie umknęło, a zarazem nie ingerować w otoczenie.

Najważniejsze jest dla mnie Wasze bezpieczeństwo i swoboda, dlatego możecie mnie traktować jako zaufanego psychologa i najlepszego przyjaciela, przy którym nie musicie się krępować. Mam głęboką nadzieję, że wszystkie zdjęcia ślubne, które Wam przekażę, będą niezapomnianą pamiątką do której będziecie mogli wracać z uśmiechem za każdym razem. Jeżeli Waszym priorytetem są naturalne i prawdziwe zdjęcia ślubne to koniecznie musimy się spotkać.

Standard (198 of 423)

Minimum 400 zdjęć

Poddanych autorskiej obróbce graficznej

Min sesja ślubna

30 minutowa sesja w dniu ślubu

12 godzin pracy

Od przygotowań, po oczepiny

Galeria online + pendrive

Od przygotowań, po oczepiny

Fotoalbum

25x25cm 40stron na papierze najwyższej jakości

sesja poślubna

Chciałbym aby Wasza sesja poślubna była dla Was wspaniałą pamiątką i uzupełnieniem zdjęć ślubnych.  Pragnę także abyście miło wspominali wspólny czas na sesji. Pamiętajcie, że sesja poślubna może być ostatnią szansą do założenia białej sukni ślubnej i eleganckiego garnituru. Podczas samej sesji oprócz klasycznych ujęć, staram się angażować Was do wyzwalania spontanicznych emocji, tak aby całość wyszła bardzo naturalnie. Moim priorytetem jest wasze samopoczucie podczas sesji i to abyście byli maksymalnie zrelaksowani. Pomaga mi w tym nastrojowa muzyka oraz dobry humor.

Marzysz o zdjęciach na grani tatrzańskiej, czy może na łące o wschodzie słońca? Interesuje Was industrialna sesja miejskiej dziczy? Jestem otwarty na Wasze pomysły. Od dawna szukam coraz to ciekawszych zakątków do robienia zdjęć, aby każda sesja zdjęcia była wyjątkowa i ciekawa.

Minimum 50 zdjęć

Poddanych autorskiej obróbce graficznej

2+ godzin pracy

Tyle czasu potrzebujemy żeby zrobić piękne zdjęcia.

Galeria online + pendrive

sesja narzeczeńska

Oferuję także sesje narzeczeńskie dla zakochanych, którzy chcą uchwycić na zdjęciach towarzyszące im uczucia i zafundować sobie pamiątkę na przyszłość. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej idealnie nadają się na pokaz podczas specjalnej projekcji na weselu. 

W przypadku sesji narzeczeńskiej możemy się wybrać na miasto, odwiedzić park, kawiarnię czy też pobliski ogród. Istnieje wiele magicznych miejsc, ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia. Dla par, które zdecydują się na reportaż ślubny i sesję plenerową, mam mały prezent – szczegóły znajdziecie w ofercie.

Minimum 40 zdjęć

Poddanych autorskiej obróbce graficznej

2+ godzin pracy

Tyle czasu potrzebujemy żeby zrobić piękne zdjęcia.

Galeria online + pendrive

Historie Ślubne

Wesele w Rustykalnym Stylu

Ślub w stylu rustykalnym

Sesja Ślubna w Oranżerii

Zaczarowana oranżeria

Wojskowy Ślub na Mazurach

Wojskowy ślub na Mazurach

Sesja Narzeczeńska na Łonie Natury

Szum lasu

Sesja Narzeczeńska nad Morzem

Bałtyk, muszelki i mewy

Sesja Narzeczeńska w Zaczarowanym Ogrodzie

Sandra i dawid

Tajemniczy ogród
Oranemnt 3

mój styl pracy

Jako fotograf na ślub jestem zawsze otwarty na wasze propozycje i sugestie. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że cechuje mnie dyskrecja w pracy – to Państwo Młodzi są pierwszoplanowymi bohaterami, ja jestem Waszym cieniem i uważnym obserwatorem. W tym wszystkim jednak bije ode mnie poczucie humoru, które udziela się Nowożeńcom i zaproszonym gościom. W ten sposób niweluję pojawiający się stres, towarzyszący tym doniosłym chwilom.

znajdz mnie na

fotograf ślubny bydgoszcz - fotograf portretowy - fotograf bydgoszcz

Sign up and get

10% Off

On all flooring services