FOTOGRAFIA ŚLUBNA CENNIK

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ 2024/2025

Poniżej znajdziecie 4 rodzaje pakietów na zdjęcia ślubne. Jeżeli macie jakieś własne życzenia odnośnie ilości zdjęć, godzin pracy lub dodatkowych usług to jestem otwarty na rozmowę. razem możemy dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

ISKRA

pakiet minimalny
2400
 • Minimum 200 starannie obrobionych zdjęć
 • 6h pracy od początku ceremonii
 • Galeria on-linie na 3-msc
 • Drewniany, grawerowany pendrive ze zdjęciami

ŻAR

pakiet standardowy
3400
 • Minimum 400 starannie obrobionych zdjęć
 • 12H pracy, od przygotowań do oczepin
 • Galeria on-linie 6-msc
 • Drewniany, grawerowany pendrive ze zdjęciami
 • Mini sesja w dniu ślubu
 • Obróbka express - 10 wybranych zdjęć zaraz po ślubie

PŁOMIEŃ

pakiet standardowy + sesja ślubna
4200
3900
 • Minimum 450 starannie obrobionych zdjęć
 • 12H pracy, od przygotowań do oczepin
 • Galeria on-linie na 6-msc
 • Drewniany, grawerowany pendrive ze zdjęciami
 • Mini sesja w dniu ślubu
 • Obróbka express - 10 wybranych zdjęć zaraz po ślubie
 • Sesja ślubna innego dnia
popularny

WULKAN

pakiet all inclusive
5200
 • Minimum 500 starannie obrobionych zdjęć
 • 12H pracy, od przygotowań do oczepin
 • Galeria on-linie na 12msc
 • Drewniany, grawerowany pendrive ze zdjęciami
 • Mini sesja w dniu ślubu
 • Obróbka express - 10 wybranych zdjęć zaraz po ślubie
 • Sesja ślubna innego dnia
 • Fotoalbum Premium

WYBRANE Historie Ślubne

WYBRANE REPORTAŻE ŚLUBE I SESJE

Wesele w Rustykalnym Stylu

Ślub w stylu rustykalnym

Sesja Ślubna w Oranżerii

Zaczarowana oranżeria

Wojskowy Ślub na Mazurach

Wojskowy ślub na Mazurach

Sesja Narzeczeńska na Łonie Natury

Szum lasu

Sesja Narzeczeńska nad Morzem

Bałtyk, muszelki i mewy

Sesja Narzeczeńska w Zaczarowanym Ogrodzie

Sandra i dawid

Tajemniczy ogród

MOJE PODEJŚCIE DO FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Reportaż ślubny, a co za tym idzie zdjęcia ślubne to za każdym razem niepowtarzalna historia, którą traktuję jako nową przygodę. Aby lepiej ją zrozumieć, zawsze staram się Was poznać przed tym dniem. W zdjęciach ślubnych stawiam na emocje, które oscylują wokół tego wydarzenia. Jest ich tam cały przekrój – od szczerego uśmiechu po łzy i drobne gesty. Chcę być zawsze krok przed Wami aby nic mi nie umknęło, a zarazem nie ingerować w otoczenie.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Przygotowałem dla Was listę najczęściej zadawanych pytań na które natknąłem się jako fotograf ślubny. 

Jako fotograf ślubny staram się nie ingerować w otoczenie i zachować maksymalną dyskrecję, podczas reportażu ślubnego. Wyjątkiem są tutaj zdjęcia grupowe i sesja ślubna. Taki styl fotografowania pozwala Wam przeżyć tą chwilę bez zbędnego stresu związanego z pozowaniem i powtarzaniem sytuacji, a mi na swobodne łapanie najlepszych momentów, uśmiechów i drobnych gestów. Chcę, aby reportaż, który dla Was tworzę był jak dobry serial na Netflixie – który wzrusza, bawi i sprawia, że chce się obejrzeć kolejne zdjęcie.

Czas oczekiwania wynosi na umowie 70 dni roboczych. W praktyce oddaję zdjęcia po 30-40 dniach. Jest to niezbędna ilość dni ponieważ, cały materiał z reportażu ślubnego jest przeze mnie skrupulatnie obrabiany.

Oczywiście! Jeżeli pozwoli na to pogoda i miejsce, to nic nie szkodzi aby stworzyć przepiękne ujęcia. To w zasadzie jedyny moment w którym na zdjęciach mogę pokazać Was zupełnie we dwoje. Natomiast jeżeli Waszym marzeniem są zdjęcia na tle malowniczych krajobrazów lub w konkretnych lokalizacjach to najlepiej wybrać sesję ślubną innego dnia.

Rezerwację możecie rozpocząć od wypełnienia formularza kontaktowego – znajdziecie go tutaj. Natomiast ostateczna rezerwacja terminu następuje w momencie podpisania umowy i wpłaty zadatku.

Okres oczekiwania wynosi standardowo 90 dni, lecz dokładam wszelkich starań, by już w ciągu pierwszych kilku dni przesłać Wam wybrane zdjęcia. Dzięki temu możecie natychmiast powrócić do tych wyjątkowych momentów lub przekazać zdjęciami gościom, którzy byli z Wami w tym ważnym dniu.

Oczywiście, każda fotografia poddawana jest przez mnie procesowi postprodukcji, jednak robię to subtelnie. Dążymy do tego, aby Wasze zdjęcia zyskały nieco analogowego charakteru, który jest mi szczególnie bliski. Moje przygoda z fotografią zaczęła się bowiem od analogu, co na stałe zapisało się w moim sercu.

Absolutnie tak! Nie ma problemu, jeśli nie jesteście pewni, jak się zachować przed obiektywem to na pewno Wam w tym pomogę. Mój priorytet to uchwycenie Waszej naturalności – autentycznych emocji, charakterystycznych gestów i postaw. Jednakże, zapewniam Wam wsparcie, abyście czuli się swobodnie podczas sesji, prowadząc Was w taki sposób, aby podkreślić Wasze najlepsze cechy i zapewnić, że patrząc na zdjęcia, będziecie z siebie dumni. Waszym kluczowym zadaniem jest zatem odprężenie i czerpanie radości z całego procesu. Nie podchodźcie do sesji zbyt poważnie, ma to być również okazja do świetnej zabawy.

Zdecydowanie tak! Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy. Odpowiem, przesyłając Wam kilka kompletnych galerii od moich Par Młodych, prezentujących zdjęcia w formie, w jakiej finalnie są one dostarczane Klientom. Rozumiem, jak istotne jest dla Was możliwość śledzenia przebiegu Dnia Ślubu krok po kroku, nawet jeśli to nie jest Wasz własny Ślub.

Oczywiście, że tak. Przez lata miałem okazję spotkać wielu utalentowanych filmowców. Wystarczy, że zapytacie o ofertę foto + wideo podczas składania zapytania, a prześlę Wam ofertę.

Tylko i wyłącznie za Waszą zgodą wyrażoną w umowie. Nie ukrywam, że publikacja zdjęć jest dla mnie bardzo ważna. Zakładam, że Wy też trafiliście do mnie dzięki zdjęciom, które umieszczam na internecie. Rzecz jasna nie zamierzam publikować wszystkich Waszych zdjęć – tylko moje reprezentatywne, które zazwyczaj ubieram w krótką historię. Mogę Was zapewnić, że nie będę publikował zdjęć, które według Was nie powinny ujrzeć światła dziennego 😊 Jestem pewny, że jak zobaczycie Wasze zdjęcia będziecie chcieli się nimi pochwalić.

Standardowo jestem przy Was we wszystkich ważnych momentach od przygotowań do końca oczepin. Praca fotografa ślubnego wymaga dużego skupienia i ciągłego ruchu dlatego dlatego maksymalna ilość godzin mojej pracy to 12h. Wesele opuszczam najpóźniej o 1:00. W wyjątkowych sytuacjach jest możliwość wykupienia dodatkowych godzin lecz zdarza się to naprawdę rzadko.

Mieszkam w Bydgoszczy i to tu możemy się spotkać. Jeśli jesteście z daleka, możemy porozmawiać przez Skype. Istnieje też możliwość załatwienia wszystkich spraw drogą mailową. Jeżeli jesteście bardzo zabiegani to mogę do Was przyjechać, wspomnijcie o tym w formluarzu kontaktowym.

Oczywiście! Kocham podróże, tak samo jak zdjęcia. Uwielbiam poznawać nowe regiony naszego kraju. Jeśli zaprosicie mnie w dalsze zakątki Polski, to z chęcią do Was przyjadę.

Tak, posiadam legitymację wydaną przez kurię, pozwalającą na fotografowanie w kościołach na terenie całej Polski.

Oprócz głównego aparatu posiadam dwa aparaty awaryjne, dodatkowe obiektywy, baterie oraz karty pamięci. Cały materiał jest zgrywany na komputer i kopiowany na dyski zewnętrzne oraz chmurę internetową. Możecie być całkowicie spokojni o zdjęcia z waszego ślubu.

Przykro mi, ale  nie oddaje plików RAW. Obróbka zdjęć stanowi nierozłączną część pracy fotografa. Zdjęcie prosto z aparatu można uznać za niepełne. Przed podpisaniem umowy zachęcam do zapoznania się z moją galerią w której możecie zobaczyć jak finalnie wyglądają obrobione zdjęcia.

Oczywiście, że tak. Nie wyobrażam sobie, aby zabrakło zdjęcia z babcią czy mamą, które możecie ubrać w ramkę i powiesić na ścianie. Zawsze znajduję chwilę na takie ważne ujęcia, to naprawdę nie zabiera dużo czasu. Zdjęcia wykonuję szybko i sprawnie, więc możecie być pewni, że goście będą zachwyceni.

czym jest dla mnie reportaż ślubny?

Reportaż ślubny

Reportaż ślubny, a co za tym idzie zdjęcia ślubne to za każdym razem niepowtarzalna historia, którą traktuję jako nową przygodę. Aby lepiej ją zrozumieć, zawsze staram się Was poznać przed tym dniem. W zdjęciach ślubnych stawiam na emocje, które oscylują wokół tego wydarzenia. Jest ich tam cały przekrój – od szczerego uśmiechu po łzy i drobne gesty. Chcę być zawsze krok przed Wami aby nic mi nie umknęło, a zarazem nie ingerować w otoczenie.

Najważniejsze jest dla mnie Wasze bezpieczeństwo i swoboda, dlatego możecie mnie traktować jako zaufanego psychologa i najlepszego przyjaciela, przy którym nie musicie się krępować. Mam głęboką nadzieję, że wszystkie zdjęcia ślubne, które Wam przekażę, będą niezapomnianą pamiątką do której będziecie mogli wracać z uśmiechem za każdym razem. Jeżeli Waszym priorytetem są naturalne i prawdziwe zdjęcia ślubne to koniecznie musimy się spotkać.

Standard (198 of 423)

Sesja poślubna

Chciałbym aby Wasza sesja poślubna była dla Was wspaniałą pamiątką i uzupełnieniem zdjęć ślubnych.  Pragnę także abyście miło wspominali wspólny czas na sesji. Pamiętajcie, że sesja poślubna może być ostatnią szansą do założenia białej sukni ślubnej i eleganckiego garnituru. Podczas samej sesji oprócz klasycznych ujęć, staram się angażować Was do wyzwalania spontanicznych emocji, tak aby całość wyszła bardzo naturalnie. Moim priorytetem jest wasze samopoczucie podczas sesji i to abyście byli maksymalnie zrelaksowani. Pomaga mi w tym nastrojowa muzyka oraz dobry humor.

Marzysz o zdjęciach na grani tatrzańskiej, czy może na łące o wschodzie słońca? Interesuje Was industrialna sesja miejskiej dziczy? Jestem otwarty na Wasze pomysły. Od dawna szukam coraz to ciekawszych zakątków do robienia zdjęć, aby każda sesja zdjęcia była wyjątkowa i ciekawa.

Minimum 50 zdjęć

Poddanych autorskiej obróbce graficznej

2+ godzin pracy

Tyle czasu potrzebujemy żeby zrobić piękne zdjęcia.

Galeria online + pendrive

Minimum 400 zdjęć

Poddanych autorskiej obróbce graficznej

Min sesja ślubna

30 minutowa sesja w dniu ślubu

12 godzin pracy

Od przygotowań, po oczepiny

Galeria online + pendrive

Dostęp 6 miesięcy

Fotoalbum

25x25cm 40stron na papierze najwyższej jakości

sesja narzeczeńska

Oferuję także sesje narzeczeńskie dla zakochanych, którzy chcą uchwycić na zdjęciach towarzyszące im uczucia i zafundować sobie pamiątkę na przyszłość. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej idealnie nadają się na pokaz podczas specjalnej projekcji na weselu. 

Sesja narzeczeńska otwiera przed Nami możliwość stworzenia wyjątkowych wspomnień i bliższego poznania. To czas na swobodę i odkrywanie magii wspólnych chwil bez presji. Sesja narzeczeńska to nie tylko piękne zdjęcia, ale przede wszystkim niepowtarzalna opowieść o Waszej miłości, szansa na wypracowanie wspólnego języka z fotografem, co przekłada się na autentyczność i naturalność zdjęć w dniu ślubu. 

Minimum 40 zdjęć

Poddanych autorskiej obróbce graficznej

2+ godzin pracy

Tyle czasu potrzebujemy żeby zrobić piękne zdjęcia.

Galeria online + pendrive

Sign up and get

10% Off

On all flooring services