fotografia
portretowa

portret

„Najtrudniejszą rzeczą w fotografii jest portret. Musisz wejść z aparatem między skórę a koszulę fotografowanej osoby” – Henri Cartier-Bresson

Sesja portretowa bydgoszcz
Portret-boho

fotograf bydgoszcz

FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Celem przyświecającym mi podczas każdej sesji portretowej jest znalezienie w drugim człowieku tego co w nim jest najpiękniejsze. Uważam, że w każdym z nas tkwi naturalne piękno, a ja jestem od tego aby je z Ciebie wydobyć. Przed każdą sesją staram się poznać osobę, którą będę fotografował po to aby przelać jej osobowość na zdjęcie.

Sesja portretowa może odbyć się w studiu fotograficznym znajdującym się w Bydgoszczy, bądź w plenerze lub innym miejscu np. Twojej pracowni.

W dzisiejszych czasach dobre zdjęcie portretowe przydaje się w wielu sytuacjach. Może służyć nie tylko jako pamiątka lecz jako Twoja wizytówka. Potrafią wzmocnić Twój wizerunek jako eksperta, zdobyć pracę lub przykuć uwagę potencjalnych klientów.

FOTOGRAFIA KOMERCYJNA

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Pierwsze wrażenie powstaje w ciągu kilku pierwszych sekund. Jest ważne, szczególnie, gdy chcemy dobrze zaprezentować się. Tu z pomocą przychodzę ja i fotografia biznesowa. Jest narzędziem kreowania własnego wizerunku.

Realizuję portrety biznesowe w Bydgoszczy i okolicy. Jeśli zależy ci na promowaniu, wykonuję też sesje wizerunkowe w Kujawsko-Pomorskim, zdjęcia produktowe i wnętrz. Chętnie pomagam moim klientom w Bydgoszczy i okolicach na zbudowaniu dobrego pierwszego wrażenia.

Możemy spotkać się w profesjonalnym studio lub w jakimś ciekawym miejscu. W województwie Kujawsko-Pomorskim znajdziemy wiele interesujących miejsc, gdzie sprawdzi się sesja biznesowa.

PRZEGLĄD FOTOGRAFÓW W BYDGOSZCZY

Fotografów w Bydgoszczy jest jak mrówek w mrowisku. Przez co wybór wydaje się trudny. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę google: Fotograf Bydgoszcz i możemy skrolować nieskończenie. Niektórzy poszukiwanie fotografa w Bydgoszczy zaczynają od znajomych prosząc o polecenie kogoś, inni sięgają do Internetu. Niezależnie jak zaczniecie, zapoznajcie się z pracami fotografa, przeczytajcie opinie na jego temat, przejrzyjcie stronę i znajdźcie go na portalach społecznościowych. Bardzo ważny jest też kontakt, rozwieje wątpliwości i ułatwi ostateczny wybór fotografa z Bydgoszczy.

fotograf Bydgoszcz
sesja wizerunkowa
fotograf Bydgoszcz tanio

CZYM ZAJMUJE SIĘ FOTOGRAF Z BYDGOSZCZY ?

„Jestem fotografem z Bydgoszczy”. To trochę tak jakbym powiedział jestem lekarzem. Pojawia się pytanie: Jakim? Czym dokładnie zajmuje się? Lubię odkrywać, poznawać, doświadczać czegoś nowego. Mimo, iż cały czas krążę wokół robienia zdjęć niczym Ziemia wokół Słońca, to można powiedzieć, że odkryłem i poznałem dobrze różne planety. Trochę tak, jak Mały Książe – bohater książki Antonine’a de Saint – Exupery’ego. Zawodowo fotografuję śluby, chrzty i komunie. Świetnie radzę sobie w fotografii portretowej i biznesowej. Chętnie pokazuję kobiety na zmysłowych i sensualnych fotografiach. W mojej pracy robię także zdjęcia biznesowe. Ostatnio wielką przyjemność odkryłem w fotografowaniu nieruchomości i robieniu filmów sprzedażowych nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach. Chyba za to najbardziej kocham fotografię! Za różnorodność. Z pewnością nie pozwala mi nudzić się. Jestem osobą, która musi podróżować z jednego nowo odkrytego świata do następnego. Potrzebuję takich bodźców, które popychają mnie do przodu. W fotografii jak w kuchni – lubię próbować nowych smaków.

FOTOGRAF BYDGOSZCZ - JAK PRACUJE?

Zastanawiasz się jak pracuję jako Fotograf w Bydgoszczy? Przede wszystkim na 100 procent! Do każdego zlecenia, nie ważne czy mówimy o kilku zdjęciach portretowych czy o całym reportażu ślubnym podchodzę z takim samym zaangażowaniem i zapałem. Zawsze z wami rozmawiam i staram się dobrze poznać Wasze potrzeby i oczekiwania. Nieustannie obserwuję, dyskretnie towarzyszę i łapię emocje, gesty, wydarzenia. To dzięki Wam realizuję się jako Fotograf w Bydgoszczy, dziękuję za zaufanie!

FOTOGRAF Z BYDGOSZCZY – ILE KOSZTUJE?

Niestety na pytanie, ile kosztuje Fotograf z Bydgoszczy nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Wszystko uzależnione jest od wielu czynników. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i kontaktu. Ustalimy wszystkie szczegóły!

FOTOGRAF BYDGOSZCZ – CZYM SIĘ KIEROWAĆ?

Wybór fotografa z Bydgoszczy to nie lada gratka. Zależy nam na profesjonalnej obsłudze, ponieważ efekty pracy bydgoskiego fotografa będą trwałe. Krok pierwszy to zapoznanie się z portfolio i ofertą. Potem trzeba sięgnąć głębiej, poszukać opinii, czy to w Internecie, na portalach społecznościowych czy wśród znajomych. Zawsze powtarzam, że ważny jest także kontakt. Nie rekomenduję stron typu Najlepszy Fotograf Bydgoszcz czy Top Fotograf Bydgoszcz, ponieważ często pozycje na takich stronach są opłacone. Skoro trafiliście na tę stronę, trochę poznaliśmy się wirtualnie, zapraszam do kontaktu!

FOTOGRAF BYDGOSZCZ

Jestem Mateusz. Na co dzień mieszkam i pracuję w Bydgoszczy. Jeśli poszukujesz fotografa z Bydgoszczy czy województwa Kujawsko-Pomorskiego chętnie podejmę wyzwanie! Fotografia to moja pasja, mania i energia. Jako fotograf z Bydgoszczy mam duży bagaż doświadczeń. Znam bardzo dobrze miasto i jego ciekawe zakątki. Uwierzcie mi, Bydgoszcz oferuje wiele ciekawych i nieodkrytych miejsc, które sprawdzają się jako tło w różnych rodzajach fotografii. Żadne miejsce nie jest nudne, jeśli kochasz to, co robisz. Jeżeli poszukujesz fotografa z Bydgoszczy zapraszam do kontaktu!

sprawdź portfolio

umów się na sesję

fotograf bydgoszcz - fotograf portretowy - fotografia biznesowa

Sign up and get

10% Off

On all flooring services