FOTOGRAF ślubny toruń

Znaleźliście się na mojej stronie ponieważ na waszej ślubnej check liście nie jest jeszcze odhaczony fotograf ślubny Toruń. Mam na imię Mateusz i jestem fotografem ślubnym, a Toruń to miejsce, gdzie realizuję reportaże ślubne oraz sesje ślubne. Fotografuję w sposób naturalny i bez sztucznego ustawiania. Czasami śmieję się, że podchodzę na palcach, bo zależy mi na zdjęciach autentycznych i szczerych. Przed wami krótki przewodnik adresowany do osób szukających fotografa ślubnego z Torunia. Jeśli tego szukacie, zapraszam do dalszego czytania!

fotograf ślubny toruń - zdjęcia ślubne toruń - sesja ślubna toruń

Zobacz moje wyróżnione historie

Najlepsze opowieści ślubne zebrane w jednym miejscu znajdziecie na 

fotograf ślubny torun - jak wybrać?

Szukając sukni ślubnej, po prostu chodzicie i ją przymierzacie. Wybierając tort smakujecie go. A jak wybrać fotografa ślubnego w Toruniu? Przede wszystkim oglądając jego portfolio. Zdjęcia ślubne mają podobać się Wam. Gusta i guściki są różne. Zatem prezentowany styl fotografii ślubnej musi trafiać do Was, cieszyć Wasze oko, a może nawet przemawiać! Filozofowie kłócili się o charakter piękna od wieków. Nie sugerujcie się sugestiami innych.

  1. Zatem krok pierwszy: Patrzcie, oglądajcie, przypatrujcie się, obserwujcie! A gdy już znajdziecie swoją perełkę.
  2. Krok drugi: Kontakt z fotografem ślubnym.
    Tutaj opcji jest kilka: formularz kontaktowy, telefon. Jeśli fotograf ślubny ma wolny termin i odpowiada Wam oferta cenowa proponuję spotkanie. Osobisty kontakt z drugim człowiekiem to podstawa. Z fotografem ślubnym spędzicie tak naprawdę cały dzień waszego ślubu. Zapraszacie go, by towarzyszył Wam w tym ważnym dniu. Musicie poznać się, porozmawiać. I nie chodzi tutaj tylko o rozmowę na temat oferty. Ważne jest, żeby tak po ludzku poznać się. Czy czujecie pozytywne fluidy? Czy odbieracie na tych samych falach? Energia drugiego człowieka jest bardzo ważna. Musicie czuć się swobodnie i bezpiecznie w swoim towarzystwie oraz zaufać sobie. Takie spotkanie przełamie pierwsze lody. Większość par stresuje się przed obiektywem. Rozmowa, opowiadanie o swoich potrzebach czy wrażliwościach zmniejsza lęk. Takie spotkanie to również dobry moment na przekazanie swoich oczekiwań co do zdjęć. Ustalenie ważnych momentów i uprzedzenie fotografa ślubnego z Torunia o planowanych niespodziankach na weselu. Pamiętajcie! Niespodzianki są dla gości. Fotograf ślubny musi znać harmonogram tego dnia i być powiadomiony o planowanych wydarzeniach, by być gotowym na ich uchwycenie.
  3. Warto poczytać również opinie w Internecie na temat pracy fotografa ślubnego z Torunia, czy jest słowny, punktualny i trzyma się umowy. Dodatkowy stres nie jest nikomu potrzebny w tym ważnym dniu. Można też zrobić rozeznanie wśród znajomych lub zapytać innych usługodawców czy pracowali z daną osobą. Świat jest mały, a jeśli fotograf działa na rynku już parę lat można zebrać opinie.
    Można powiedzieć, że wybór fotografa ślubnego w Toruniu to pewien proces. Młoda para musi wykonać spory zbiór czynności wzajemnie ze sobą powiązanych, które doprowadzą ją do sukcesu. Pamiętajcie, gra warta jest świeczki!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA TORUŃ – jak ZNALEŹĆ FOTOGRAFA ŚLUBNEGO z torunia?

„Wujek Google wszystko powie”. W dobie Internetu poszukiwania czegokolwiek zaczynamy w Sieci. Najprostszym rozwiązaniem jest wpisanie w wyszukiwarkę: Fotograf ślubny Toruń, Fotografia ślubna Toruń, Fotograf Toruń. Są to frazy wpisywane z największą częstotliwością. Warto zaglądać bezpośrednio na strony www fotografów ślubnych z Torunia i okolic. Tam znajdziemy portfolio, ofertę, kontakt do, a nawet całe reportaże ślubne. Strony www to wizytówki. Już po takim „pierwszym kontakcie” możemy wysnuć pierwsze wnioski. Nie tylko zobaczyć zdjęcia i zaznajomić się ze stylem fotografa ślubnego z Torunia, ale także ocenić jakość strony, co również w pewnym stopniu świadczy o człowieku.

Media społecznościowe! Dzisiaj Facebook czy Instagram to duży potencjał marketingowy. Warto również tutaj w lupce wpisać np. fotograf ślubny Toruń. Fotografowie mają nie tylko prywatne konta, ale także prowadzą tzw. Fanpage. Możemy znaleźć tam inne informacje i inne zdjęcia niż te na stronie. Na te platformy zdjęcia są zazwyczaj wrzucane z większą częstotliwością i są bardziej aktualne. Tutaj zetkniemy się także z komentarzami klientów, ich oceną. Możemy zobaczyć, ile osób lubi dany profil i jak bardzo fotograf ślubny z Torunia jest popularny. Są to dodatkowe informacje, które pomogą w podjęciu decyzji. Możemy zobaczyć, kto korzystał już z usług danej osoby. Być może znajdzie się tam nasz znajomy, którego będziemy mogli podpytać o opinię. Lub po prostu napisać do kogoś z prośbą o własną refleksję. Dzisiaj zdecydowana większość fotografów ślubnych z Torunia posiada już konto w najpopularniejszych serwisach społecznościowych na świecie, także naprawdę warto tam zajrzeć.

przygotowania panny młodej
szukam fotografa na ślub
fotografia ślubna bydgoszcz
Portret Panny młodej
fotografia ślubna bydgoszcz

Aktywność użytkowników w mediach społecznościowych skupia się również w tak zwanych grupach tematycznych. Zrzeszają one osoby, które są zainteresowane danym tematem np. sprzedażą, kupnem, czy właśnie aktualnie organizują wesele i szukają fotografa ślubnego w Toruniu. Wystarczy w tzw. lupce wyszukać np. „ślub i wesele Toruń”, „fotograf ślubny Toruń”, itp. Grupy zrzeszają zainteresowanych danym tematem użytkowników Facebooka. Są zazwyczaj „zamknięte” i najpierw należy wysłać zaproszenie i czekać na akceptację. Jednak każdy kto dołączy do grupy ma możliwość wejścia w interakcję z innymi użytkownikami. To wielka księga wiedzy, wymiany poglądów i opinii. Możemy poprosić o polecenie fotografa ślubnego z Torunia lub wprost skierować prośbę do usługobiorców o przesyłanie ofert ślubnych.

Raczej unikałbym tak zwanych rankingów fotografów ślubnych w Toruniu czy stron zatytułowanych np. Top 10 fotografów ślubnych Toruń. Nie są to rzetelne strony, miejsca często można wykupić, więc znajdowanie się w danym rankingu może o niczym nie świadczyć. Po wpisaniu w wyszukiwarkę: fotograf ślubny Toruń, radzę przeskrolować strony tego typu i wyskakujące reklamy. Jestem pewien, że już na pierwszej stronie pojawią się ciekawe propozycje.

slub koscielny bydgoszcz
polecany fotograf na slub bydgoszcz
polecany fotograf na slub bydgoszcz

FOTOGRAF ŚLUBNY TORUŃ - ZOBACZ KRÓTKI REPORTAŻ

Mała zajawka ze ślubu i wesela Kasi i Rafała, bo dzisiaj bierzemy na tapetę ich ślubno-weselną przygodę. Poniżej kilka zdjęć z reportażu ślubnego z Torunia. Tego dnia spotkaliśmy się z Kasią podczas makijażu ślubnego. I tu zaczął się mój fotograficzny flow! Były zdjęcia przez szybę, były różne odbicia. Od razu moją uwagę przykuła pierścieniowa lampa do makijażu. Chyba nie był bym sobą, gdybym jej nie wykorzystał! Challenge accepted! Zobaczcie efekty!

Przygotowania do ślubu w hotelu Meeting w Toruniu

Tego dnia spotkaliśmy się z Kasią podczas makijażu ślubnego. I tu zaczął się mój fotograficzny flow! Były zdjęcia przez szybę, były różne odbicia. Od razu moją uwagę przykuła pierścieniowa lampa do makijażu. Chyba nie był bym sobą, gdybym jej nie wykorzystał! Challenge accepted! Następnie czas na step two – ubiór ślubny. Udaliśmy się do Hotelu Meeting w Toruniu. Tam były dalsze przygotowania. Muszę powiedzieć, że to bardzo fajne rozwiązanie. Mówiąc z perspektywy toruńskiego fotografa ślubnego: pokój hotelowy jest jasny i przestronny, przestrzeń nie jest zagracona, co stwarza fajne tło zdjęć. Zdarzało mi się fotografować w bardzo małych, ciemnych i zagraconych pomieszczeniach. Czułem się jak Harry Potter w swojej komórce pod schodami. To nie ściany tworzą atmosferę tylko ludzie. Było komfortowo, sielsko i przytulnie. Tu był first look i błogosławieństwo.

Fotograf ślubny Toruń portfolio
Jaki fotograf ślubny z Torunia
Najlepszy fotograf ślubny z Torunia

Wesele w Toruniu – Wesele w mieście

Wesele w Toruniu to był strzał w dziesiątkę! Dużą zaletą miejskich sal weselnych jest ich lokalizacja. Zatem jeśli chodzi o środki transportu w grę wchodzi nie tylko własne auto, ale także taksówka czy komunikacja miejska. Kolejny atut to bliskość pięknych kościołów. Kasia i Rafał przysięgali sobie miłość i wierność w zabytkowej świątyni katolickiej w parafii wojskowej w Toruniu. Garnizonowy Kościół św. Katarzyny znajduje się w centrum miasta. Można je podziwiać o każdej porze dnia i nocy.

Rustykalne wesele w Toruniu

Rustykalne wesele w Toruniu. Tutaj wersja w nowoczesnym wydaniu. Nasuwa się pytanie, co to za miszmasz? Zacznijmy od początku…Myślę „rustykalny”, mówię: natura, drewno, juta, kolory ziemi. Więc skąd wzięła się tutaj ta nowoczesność? Wkradła się za sprawą niezwykłego wnętrza, które znajdziemy w Restauracji Młyn Smaków w Toruniu. Restauracja Młyn Smaków w Toruniu ma w sobie „to coś”. Nowoczesność i tradycja.

Fotografia ślubna Bydgoszcz tanio

SESJA ŚLUBNA TORUŃ

Toruń to jedno z piękniejszych miast w północnej Polsce. Szukając miejsca na sesję ślubną w Toruniu mamy do wyboru kilka opcji. Toruń słynie z pięknej Starówki. Stare Miasto kryje w sobie konstrukcyjne perełki. To jedne z najpiękniejszych i najcenniejszych architektonicznie miejsc w Europie i na świecie. Nie bez powodu znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Kolejny atut to bliskość pięknych kościołów. Młode pary często wybierają je na miejsce, gdzie powiedzą sobie tak przed ołtarzem. Wielu gości przyjęć weselnych podkreśla uroki tego miejsca i zdecydowanie zgadzam się z nimi! Można je podziwiać o każdej porze dnia i nocy. Pozostałości średniowiecznych obwarowań miejskich, zachowane bramy i baszty oraz spichrze to przepiękne miejsca idealne na sesję ślubną w Toruniu. Nieopodal pomiędzy Zespołem Staromiejskim a Wisłą znajduje się Bulwar Filadelfijski. To jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w Toruniu, więc jeśli chcemy udać się tutaj na sesję ślubną warto zrobić to w porze wschodu słońca, aby uniknąć tłumów.

sesja narzeczeńska Bydgoszcz

GDZIE SESJA ŚLUBNA W TORUNIU?

Zespół Staromiejski jest dobrze znany nie tylko mieszkańcom Torunia. Zatem gdzie jeszcze można zrobić sesję ślubną w Toruniu i okolicach?
• Sesje ślubne w okolicach Torunia świetnie sprawdzają się w ruinach zamków. W okolicy Torunia znajdziemy: ruiny zamku Dybowskiego, ruiny zamku w Złotorii, gotycki zamek Bierzgłowski oraz zamek w Małej Nieszawce. Sesja ślubna w Toruniu na zamku to strzał w dziesiątkę!
• Dla fanów sesji ślubnych opływających zielenią również są dobre informacje. Toruń prawie ze wszystkich stron otoczony jest przez obszary leśne: Barbarka, Las Bielawski, Bielański, Łysomicki, Papowski, Lasy Ciechocińskie, Puszcza Bydgoska oraz trzy rezerwaty oraz unikatowo położony w centrum miasta rezerwat leśny Kępa Bazarowa.
Sesja ślubna w Toruniu np. na osiedlu Na Skarpie, gdzie teren jest dość stromy, staje się nieco pagórkowaty, tworząc malownicze tarasy, które są świetnym tłem na zdjęciach. Malownicze tarasy na pagórkowatych terenach świetnie sprawdzają się w kadrach. Możemy znaleźć także tereny piaszczyste, które wnoszą w zdjęcia trochę pustynnego lub morskiego klimatu.
Sesja ślubna w Toruniu w parku: w Toruniu znajduje się mnóstwo terenów zielonych, a miasto zalicza się do jednego z najbardziej zielonych w Polsce. Poza tym w Toruniu znajduje się kilkanaście parków. Sesja ślubna w parku może być w klimacie boho, może być to romantyczny spacer zakochanych.

SESJA NARZECZEŃSKA W TORUNIU I OKOLICACH

Sesje narzeczeńskie w Toruniu są bardzo popularne. To nie tylko świetna pamiątka okresu narzeczeńskiego, ale także „narzędzie”, które możemy wykorzystać podczas organizacji ślubu np. w zaproszeniu czy podziękowaniu dla rodziców. Sesje narzeczeńską w Toruniu możemy zrobić w wielu miejscach. Najpierw staram się Was poznać, porozmawiać, zaznajomić się z Waszymi oczekiwaniami, wtedy wspólnie podejmujemy decyzję co do miejsca. Do Was należy ostatnie słowo.

sesja narzeczeńska w parku miejskim
Sesja narzeczeńska boho

FOTOGRAFIA ŚLUBNA TORUŃ – OFERTA ŚLUBNA

Wybranie odpowiedniego fotografa ślubnego z Torunia to bardzo ważne zadanie. W końcu zdjęcia ślubne będą pamiątką do końca życia. Z czasem zapomnimy, jak smakował tort, jednak zdjęcia ślubne przetrwają lata. Warto podjąć przemyślaną i dobrą decyzję. Toruński rynek rozpieszcza nas pod kątem ilości fotografów ślubnych. Możecie czuć się lekko skołowani. Dlatego trzeba dobrze zaznajomić się z ofertą i zorientować się, co mogą nam zaoferować fotografowie ślubni z Torunia. Mogłoby się wydawać, że świadczone usługi są takie same, różnią się jedynie ceną. Nic bardziej mylnego. Nie ma jednej uniwersalnej oferty ślubnej. Każda tworzona jest indywidualnie. Często zdarza się tak, że jeden fotograf ślubny oferuje kilka opcji, czyli tzw. „pakiety ślubne”, które oprócz ceną różnią sią również innymi czynnikami np. czasem pracy, ilością oddanych zdjęć itp. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą ślubną. Zadzwoń, napisz, ustalimy szczegóły! Taka możliwość może bardziej zaspokoić potrzeby pary młodej.  Dokładnie czytajcie oferty ślubne. Cena z pozoru atrakcyjna w ostatecznym rozrachunku może okazać się nie trafiona. Warto zwrócić uwagę na usługi, za które trzeba dodatkowo płacić. Niektórzy fotografowie ślubni mają w swojej ofercie możliwość otrzymania albumu, zdjęć na pendrive, wydrukowanych odbitek czy promocje na sesje ślubną. Zastanówcie się czego oczekujecie, jakie macie potrzeby, a gdy już to ustalicie łatwiej będzie wybrać ofertę ślubną skrojoną na miarę waszych potrzeb.

Minimum 400 zdjęć

Poddanych autorskiej obróbce graficznej

Sesja ślubna

30 minutowa sesja w dniu ślubu

12 godzin pracy

Od przygotowań, po oczepiny

Galeria online + pendrive

Od przygotowań, po oczepiny

Fotoalbum

25x25cm 40stron na papierze najwyższej jakości

ILE KOSZTUJE FOTOGRAF ŚLUBNY W TORUNIU?

Koszt pracy fotografa ślubnego w Toruniu zawiera kilka kwestii. W mojej ofercie reportażu ślubnego jest minimum 400 zdjęć poddanych autorskiej, profesjonalnej obróbce. W dniu ślubu zapraszam na mini sesję ślubną. Łącznie jest to 12 godzin pracy (od przygotowań po oczepiny). Finalnie otrzymujecie pendrive i dostęp do galerii online. Oczywiście jeśli macie dodatkowe potrzeby chętnie nim sprostam. Istnieje możliwość np. zamówienia fotoalbumu z wydrukiem zdjęć na papierze najwyższej jakości. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszam do kontaktu, ustalimy szczegóły!

fotograf na wesele bydgoszcz

FOTOGRAFIA ŚLUBNA TORUŃ – ZAPRASZAM

Jeśli szukasz fotografa ślubnego w Toruniu i moje zdjęcia przypadły Ci do serca zapraszam do kontaktu. Możesz wejść w zakładkę kontakt i zgłosić się poprzez formularz lub zadzwonić. Sprawdzę, czy termin Twojego ślubu jest wolny. Jeśli tak, nic nie stoi na przeszkodzie. Porozmawiamy, uzgodnimy szczegóły, przedstawię Wam ofertę ślubną. Do usłyszenia!

Sprawdź termin

Umówmy się na kawę

Sign up and get

10% Off

On all flooring services