Studio Kadru Bydgoszcz

fotograf slubny - profesjonalny fotograf slubny

Witajcie!

Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.

kilka słów O mnie

Cześć jestem Mateusz! Bardzo się cieszę, że postanowiliście zajrzeć na moją stronę. Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Ktoś kiedyś zapytał mnie co fascynuje mnie w fotografii? Według mnie najwspanialsze w fotografii jest to, że zezwala na poznanie historii drugiego człowieka. Toruje dostęp do odkrywania jego piękna i zamykania momentów w małym kadrze – na zawsze. Coś w stylu lampy Aladyna.

Fotograf ślubny

Praca wypełnia dużą część naszego życia. Spędzamy w niej więcej czasu niż w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Dlatego tak ważne jest robienie tego co się kocha, aby móc się temu całkowicie poświęcić. W każdy projekt wkładam całe swoje serce. Jako fotograf ślubny cieszę się, że mam ten przywilej być z Wami i rejestrować wspomnienia z Waszego dnia ślub. Moim głównym zadaniem jest opowiadanie waszych pięknych historii za pomocą zdjęć. 

Na co dzień działalność fotografa ślubnego prowadzę w Bydgoszczy lecz bez problemu dojadę nawet na drugi koniec Polski.

znajdz mnie na

fotograf ślubny bydgoszcz - fotograf portretowy - fotograf bydgoszcz

Sign up and get

10% Off

On all flooring services