Studio Kadru Bydgoszcz

FAQ

Przygotowałem dla Was listę najczęściej zadawanych pytań przez pary. Jeśli masz jeszcze jakieś inne pytania, zachęcam do skorzystania z zakładki kontakt.

Jako fotograf ślubny staram się nie ingerować w otoczenie i zachować maksymalną dyskrecję, podczas reportażu ślubnego. Wyjątkiem są tutaj zdjęcia grupowe i sesja ślubna. Taki styl fotografowania pozwala Wam przeżyć tą chwilę bez zbędnego stresu związanego z pozowaniem i powtarzaniem sytuacji, a mi na swobodne łapanie najlepszych momentów, uśmiechów i drobnych gestów. Chcę, aby reportaż, który dla Was tworzę był jak dobry serial na Netflixie – który wzrusza, bawi i sprawia, że chce się obejrzeć kolejne zdjęcie.

Po szczegóły ofery zapraszam tutaj

Minimum 4000 różnorodnych, niepowtarzalnych i starannie wyselekcjonowanych kadrów. Średnio dostarczam około 400-450 zdjęć. Z pleneru ślubnego dodatkowo 60 zdjęć poddanych autorskiej obróbce.

Czas oczekiwania wynosi na umowie 70 dni roboczych. W praktyce oddaję zdjęcia po 30-40 dniach. Jest to niezbędna ilość dni ponieważ, cały materiał z reportażu ślubnego jest przeze mnie skrupulatnie obrabiany.

Pakiety znajdziecie tutaj

Oczywiście! Jeżeli pozwoli na to pogoda i miejsce, to nic nie szkodzi aby stworzyć przepiękne ujęcia. To w zasadzie jedyny moment w którym na zdjęciach mogę pokazać Was zupełnie we dwoje. Natomiast jeżeli marzą Wam się zdjęcia na tle malowniczych krajobrazów lub uroczych miejsc to lepiej przełożyć sesję na inny dzień.

Rezerwację możecie rozpocząć od wypełnienia formularza kontaktowego – znajdziecie go tutaj. Natomiast ostateczna rezerwacja terminu następuje w momencie podpisania umowy i wpłaty zadatku.

Tylko i wyłącznie za Waszą zgodą wyrażoną w umowie. Publikowanie zdjęć jest dla mnie bardzo ważnym składnikiem promocji. Zakładam, że Wy też trafiliście do mnie dzięki zdjęciom, które publikuję na stronie, Instagramie czy facbooku. Rzecz jasna nie zamierzam publikować wszystkich Waszych zdjęć – tylko moje ulubione, które czasami ubieram w krótką historię. Mogę Was zapewnić, że nie będę publikował zdjęć, które według Was nie powinny ujrzeć światła dziennego 😊 Jestem pewny, że jak zobaczycie Wasze zdjęcia będziecie chcieli się nimi pochwalić.

Jestem przy Was we wszystkich ważnych momentach od przygotowań do oczepin. Praca fotografa ślubnego wymaga dużego skupienia i ciągłego ruchu dlatego dlatego maksymalna ilość godzin mojej pracy to 12h. Wesele opuszczam najpóźniej o 1:00. W wyjątkowych sytuacjach jest możliwość wykupienia dodatkowych godzin lecz zdarza się to naprawdę rzadko.

Mieszkam w Bydgoszczy i to tu możemy się spotkać. Jeśli jesteście z daleka, możemy porozmawiać przez Skype. Istnieje też możliwość załatwienia wszystkich spraw drogą mailową. Jeżeli jesteście bardzo zabiegani to mogę do Was przyjechać, wspomnijcie o tym w formluarzu kontaktowym.

Oczywiście! Podróże kocham, tak samo jak zdjęcia. Uwielbiam poznawać nowe regiony naszego kraju. Jeśli zaprosicie mnie w dalsze zakątki Polski, to z chęcią do Was przyjadę.

Tak, posiadam legitymację wydaną przez kurię, pozwalającą na fotografowanie w kościołach na terenie całej Polski.

Oprócz głównego aparatu posiadam dwa aparaty awaryjne, dodatkowe obiektywy, baterie oraz karty pamięci. Cały materiał jest zgrywany na komputer, dodatkowo kopiowany na dysk zewnętrzny oraz chmurę internetową. Możecie być spokojni o zdjęcia z waszego ślubu.

Przykro mi, ale  nie oddaje plików RAW. Obróbka zdjęć stanowi nierozłączną część pracy fotografa. Zdjęcie prosto z aparatu można uznać za niepełne. Przed podpisaniem umowy zachęcam do zapoznania się z moją galerią w której możecie zobaczyć jak finalnie wyglądają obrobione zdjęcia.

znajdz mnie na

fotograf ślubny bydgoszcz - fotograf portretowy - fotograf bydgoszcz

Sign up and get

10% Off

On all flooring services