Witajcie!

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali."

kilka słów O mnie

Witajcie, nazywam się Mateusz. Poza obiektywem wypełniam swoje życie jako mąż, ojciec i miłośnik kinematografii. Codzienność uczy mnie czerpania radości z drobnych momentów, a moją pasją jest nieustanne zgłębianie tajników fotografii, którą pielęgnuję z niezachwianym zapałem.

Fotografią ślubną i okolicznościową zajmuję się od 7 lat i nie wyobrażam sobie robić nic innego. To coś więcej niż pasja – to całe moje życie. Największą inspirację czerpię z ludzi – z ich niepowtarzalności, z tego, co każdego z nas czyni unikatowym. Różnorodność ludzkich charakterów, emocji i historii napędza moją kreatywność i pozwala na nieustanne odkrywanie nowych wymiarów w sztuce fotografii.

Fotograf ślubny

Podróżując przez życie z aparatem w ręku, jestem nie tylko świadkiem Waszych historii, ale także człowiekiem, który nieustannie odkrywa piękno świata poprzez obiektyw. Każde zlecenie to nowa przygoda, nowa historia do opowiedzenia. Dziękuję, że mogę być częścią Waszych wspomnień.

Pracuję przede wszystkim w Kujawsko-Pomorskiem, Pomorskim oraz Wielkopolskim, jednak z radością podejmę się zleceń z każdego zakątka Polski.

Zapraszam Was do wspólnego tworzenia niezapomnianych historii.

Sign up and get

10% Off

On all flooring services