FOTOGRAF NA CHRZEST

Cześć! Jestem Mateusz i jeśli szukasz fotografa na chrzest to zostań tutaj dłużej. Postaram się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania odnośnie zdjęć z chrztu, a jeśli moje zdjęcia z chrzcin przypadły Ci do gustu, zapraszam do kontaktu. Chrzest święty to bardzo ważne wydarzenie w życiu maluszka i rodziców. To pierwszy z sakramentów przyjmowany przez nowego członka rodziny. Wiąże się także z wielkimi przygotowaniami i emocjami. Nic więc dziwnego, że chcielibyśmy, aby ten dzień został uwieczniony na naturalnych i pełnych emocji zdjęciach z chrztu. Profesjonalny fotograf na chrzest o to zadba tak, abyście mogli wspominać ten dzień w pięknym albumie.

fotograf na chrzest - zdjęcia z chrztu

zdjęcia - chrzest

Fotograf na chrzest ma bardzo ważne zadanie w tym dniu. Przed wami drodzy rodzice również trochę pracy. Śmiem twierdzić, że zorganizowanie chrztu świętego to spore przedsięwzięcie, do którego odpowiednio wcześniej zaczynamy przygotowania. Myślę, że możemy porównać to trochę do małego wesela. To duże spotkanie rodzinne, którą po mszy świętej zapraszamy na obiad, wcześniej zaś przygotowujemy zaproszenia, dekoracje, zamawiamy tort. To także duże emocje dla całej rodziny. Fotograf na chrzest może towarzyszyć wam tego dnia od samych przygotowań w domu aż do rodzinnego obiadu. Ten ważny moment wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Tak podniosłe wydarzenia chcemy mieć utrwalone, by móc wracać do nich po latach. Zastanawiacie się jak w tym dniu wygląda praca fotografa na chrzest? Zapraszam do dalszego czytania.

ZDJĘCIA ZE CHRZTU - REPORTAŻ

Oczywiście zakres usług fotografa na chrzest jest dostosowany indywidualnie do waszych potrzeb. Możemy spotkać się już w domu, gdzie zaczną się przygotowania do chrztu świętego, a ja zaczynam swoją pracę i już powstają pierwsze zdjęcia ze chrztu i tego dnia. To czas, kiedy fotografuję Was w spokojnej, rodzinnej atmosferze, kiedy ubieracie maluszka do chrztu. Zdjęcia z chrzcin są naturalne, spontaniczne i zdecydowanie urocze! Kolejny krok to podróż do kościoła. Tam uwieczniam ceremonię Chrztu Świętego, jego wszystkie elementy. Po zakończonej mszy świętej często wykonuję zdjęcia grupowe, rodzinne. Ostatni etap to rodzinne celebrowanie podczas wspólnego obiadu, ukradkiem łapię wspólne rozmowy i kradzione całuski gwiazdy dnia. Zdjęcia z chrztu to także czas na mini sesję z rodzicami i najbliższymi. Wszystko tak naprawdę zależy od Was. Zapraszam do kontaktu, ustalimy szczegóły i zakres pracy fotografa na chrzest.

dziecko chrzest święty

SESJA chrzciny

Zdjęcia ze chrztu to nie tylko reportaż z mszy świętej, to także sesja w chrztu. O czym tak naprawdę myślimy myśląc „SESJA CHRZCINY”? Pamiątkowa sesja z chrztu świętego to cudowne zdjęcia rodzinne z dzieckiem, wspólne zdjęcia rodziców i chrzestnych, rodzeństwa z dzieckiem. To także portrety samego dziecka. Zdjęcia z chrzcin są naturalnie piękne, pełne emocji, w których zobaczymy miłość dziadków, troskę taty, radość braci i sióstr, całusy mamy oraz zaciskającą piąstkę maluszka. Sesja na chrzciny to wspaniała pamiątka. Jeśli rodzice chrzestni nie mają pomysłu na prezent – taka sesja w dniu chrzcin to ciekawy pomysł. Sesja na chrzciny może odbyć się w domu, w ogrodzie czy w parku. Najważniejsze jest uchwycenie tych prawdziwych momentów tak, aby wszystkie chwile i towarzyszące im emocje pozostały na długo w waszej pamięci.

CHRZEST FOTOGRAFIA – OFERTA

Ofertę zawsze dostosowuję do Waszych potrzeb, także jest ona uzależniona od kilku czynników (np. czasu pracy). Wszystkie zdjęcia z chrzcin są poddane autorskiej obróbce i przygotowane w wersji elektronicznej. Możecie państwo otrzymać wydrukowane zdjęcia z chrztu  w dowolnym formacie, albumy, mini albumy dla członków rodziny czy piękne personalizowane fotoksiążki z grawerem. Jest to dostosowane do indywidualnych predyspozycji. Zapraszam do kontaktu – ustalimy szczegóły!

zdjęcia chrztu

FOTOGRAF NA CHRZEST – ZAPRASZAM!

Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa na chrzest – jestem do dyspozycji! Chrzest Święty to niepowtarzalne wydarzenie w życiu każdej rodziny a zdjęcia z chrztu to utrwalone wspomnienia i piękna pamiątka jaką można obdarować maluszka. Staram się wychodzić naprzeciw waszym oczekiwaniom, dlatego też w swojej ofercie posiadam zarówno reportaże z chrztu świętego, sesje z chrztu, zdjęcia z przygotowań z chrzcin czy pamiątki pod postacią albumów z chrztu świętego. Staram się, aby zdjęcia z chrztu świętego w pełni naturalne pokazały najważniejszy dzień maluszka. Kadry pełne miłości, szczęścia, i emocji!

fotograf na komunię

Sprawdź termin

UMÓWMY SIĘ NA KAWĘ

Sign up and get

10% Off

On all flooring services