zimowa sesja narzeczenska

ZIMOWA SESJA NARZECZEŃSKA

ZIMOWA SESJA FOTOGRAFICZNA

Myśląc o sesji ślubnej, sesji narzeczeńskiej, sesji w plenerze przychodzi nam na myśl piękna zielona natura, słońce za chmurką. Chce was dzisiaj przekonać, że sesja zimą to strzał w dziesiątkę! Zima jest piękna. W tym roku nasz region zaznał prawdziwej zimy ze wszystkimi jej atrybutami. Nawet w mieście można było dostrzec jej urodę. Chociaż jestem zwolennikiem wybierania miejsc bardziej dziewiczych, gdzie śnieg nie jest wydeptany, gdzie łąki i lasy pokrywa gruba warstwa białego puchu. Brzmi bajkowo. Pewnie zastanawiacie się, jak dobrze wyglądać, gdy zimą najczęściej jesteśmy opatuleni kilkoma warstwami odzieży, a spod szali wystają nam tylko czerwone nosy.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZIMOWEJ SESJI?

ZADBAJ O MAKIJAŻ NA SESJĘ ZIMOWĄ

Wspomniałem już o czerwonych nosach. Przygotowując się na zimową sesję warto zadbać o odpowiedni makijaż. Makijaż na sesję zimową zapewni świeży wygląd przez cały dzień, ukryje zaczerwienioną i suchą cerę. Pamiętajmy o odpowiednim nawilżeniu i używaniu kremów. Warto wybrać dobry krem na zimowe mrozy! Ważny jest także rozświetlając podkład, który zapewni zdrowy wygląd twarzy. Zimą nasze oczy są bardziej podatne na łzawienie i zaczerwienienie. Tutaj z pomocą przychodzą kosmetyki wodoodporne. A zanim nadamy kolor naszym ustom, pomyślmy o ich ochronie. Warto najpierw użyć balsamów i pomadki ochronne. Uwaga! To dobre rady również dla Panów!

UBIÓR NA SESJĘ ZIMOWĄ

Zabezpieczmy się przed zimnem odpowiednią odzieżą. Ubiór dodatkowych rajstop, getrów, podkoszulki czy termo odzieży to bardzo dobry pomysł. Na sesję zimową dobrze sprawdzają się klimatyczne dodatki takie jak rękawiczki, czapki i szale. Warto zabrać ze sobą termos z gorącą herbatką, który skutecznie będzie podnosił temperaturę.

POMYSŁY NA SESJĘ ZIMOWĄ

Sesja zimowa jest dobra na wiele okazji. Może być to sesja rodzinna z szalejącymi w śniegu dziećmi. To także świetny pomysł na sesję dla zakochanych. Zimą sprawdzają się sesje narzeczeńskie i ślubne. Jeśli chodzi o miejsce na zimową sesję pięknie wygląda las, pole, miejsce przy zamarzniętym jeziorze. Miasto również może sprawdzić się, o ile śnieg nie jest wydeptany i zabarwiony błotem. Bo przecież zależy nam na idealnym białym puszku. Dlatego też z moją parą zakochanych: Jagodą i Miłoszem wybraliśmy te pierwszą opcję. Ich zimowa sesja narzeczeńska została zrealizowana w Ogrodzie Botanicznym w Bydgoszczy. To piękny duży teren, którym może pochwalić się Bydgoszcz. Znajdziemy tam bajkowo oblepione śniegiem drzewa, górki, teren z skałami, bogate w gatunki i odmiany rodzaje drzew i krzewów. Na sesji zimowej dobrze też sprawdzają się dodatki, nie tylko odzieżowe np. pod postacią futerka czy pięknego zestawu czapki i szalika. Mogą to też być kolorowe lampeczki. Jagoda i Miłosz pojawili się na sesje w komplecie z sankami! Oczywiście musieliśmy je w pełni wykorzystać. Nie mogło też zabraknąć prawdziwej walki na śnieżki. Oprócz humoru i zabawy był też czas na kontemplowanie przyrody na spokojnie, bez pośpiechu, tak po prostu spacerując. Zatem zapraszam Was na wyjątkowo piękną i naturalną sesję zimową, która daje nam wspaniałe emocje i doznania estetyczne.

NAJPIĘKNIEJSZA SESJA ZIMOWA
PLENER ZIMOWY
CIEKAWA SESJA ZIMOWA
PIĘKNA SESJA ZIMOWA
JAKIE DODATKI NA SESJĘ ZIMOWĄ
Sesja zimowa
SESJA ZIMOWA W OGRODZIE
ZIMOWA SCENERIA DO SESJI
ZIMOWA SESJA PARY
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA SESJĘ NARZECZEŃSKĄ
JAK UBRAC SIĘ NA SESJĘ ZIMOWĄ
ZIMOWY PORTRET
SESJA PRZEDSLUBNA
CO ZABRAĆ NA SESJĘ ZIMOWĄ
ZIMOWA SESJA NARZECZEŃSKA CENNIK
SESJA ZIMOWA POMYSŁY
ZIMOWA SESJA PLENEROWA
CO ZABRAĆ NA SESJĘ ZIMOWĄ
SESJA ZIMĄ
MIEJSCE NA PLENER ZIMOWY
NAJLEPSZA SESJA ZIMOWA
ZIMOWE FOTOGRAFOWANIE
SESJA PRZEDŚLUBNA
SESJA FOTOGRAFICZNA NARZECZEŃSKA
SESJA ZIMĄ INSPIRACJE
SESJA ZIMOWA INSPIRACJE
ZIMOWA SESJA NARZECZEŃSKA PORADY
SESJA ZIMOWA DODATKI
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA SESJĘ ZIMOWĄ
GDZIE ZROBIĆ SESJĘ ZIMOWĄ
DODATKI DO ZIMOWEJ SESJI
SESJA ZIMOWA
CENA SESJI ZIMOWEJ
GDZIE ZROBIĆ SESJĘ ZIMOWĄ
ZIMOWA SESJA FOTOGRAFICZNA
ZIMOWA SESJA NARZECZEŃSKA
SESJA ZIMĄ
SESJA NARZECZEŃSKA POMYSŁY
POMYSŁY NA SESJĘ ZIMOWĄ
POMYSŁY NA SESJĘ ZIMOWĄ
ZIMOWY PLENER NA SESJĘ
Sign up and get

10% Off

On all flooring services