winnica przy talerzyku - sesja ślubna

Sesja ślubna w Winnicy Przy Talerzyku

Ladies and gentlemen! This is the moment you’ve waited for! Minęło trochę czasu od tej sesji, która była pod koniec lata. Jak zwykle, była to gorąca końcówka sezonu. Czas gonił jak szalony. Ale do rzeczy! Miejsce: Winnica pod talerzykiem. Co? Sesja poślubna. Kto? Sonia i Karol – wspaniali ludzie, od których można zarazić się optymizmem. Świetnie bawiliśmy się razem już na sesji narzeczeńskiej, potem widzieliśmy się na ślubie i weselu, teraz przyszedł czas na sesję ślubną…

Wyróżnienie z portalu Mywed.com

Nie mogłem doczekać się, aż pokażę Wam tę perełkę. Ta historia ślubna została wybrana jako najlepsza seria zdjęć z tygodnia na całym świecie. Dla nie wtajemniczonych – organizacja Mywed, zrzesza fotografów z całego świata i to właśnie oni w drodze głosowania wybrali kadry z sesji Soni i Karola. To dla mnie niesamowity zaszczyt otrzymać takie wyróżnienie.

Gościnna pogoda i gospodarze

Tego dnia niebo pokrywały kłęby chmur, przez które od czasu do czasu przebijało się ciepłe światło. Pogoda była dla nas łaskawa, idealna na robienie zdjęć. Miejsce, które wybraliśmy na sesję ślubną to piękna kujawsko-pomorska winnica. Malownicze miejsce na wzgórzu, z którego widać panoramę na Wisłę. Klimat jak w Toskanii. Nieopodal znajdowały się uprawy winorośli, z których to powstają domowej roboty wina. Oczywiście musieliśmy skosztować tego trunku! Miejsce i wszystko, co nas tam spotkało było bajeczne. Jakby tego było mało, na naszych kadrach pojawił się także motocykl. Wiążą się z nim piękne ślubne wspomnienia. W jaki sposób (oczywiście poza urokiem osobistym) Pan Młody może oczarować swoją przyszłą małżonkę w dniu ślubu? Oczywiście, że motocyklem! O tak! Karol wyglądał na nim niczym Daniel Craig. Widziałem to nie tylko w obiektywnie, ale i w spojrzeniu Soni. Motocykl świetnie wkomponował się w klimat sesji. Dodał trochę pikanterii do słodkości winogron. Zatem zobaczcie sami, co ujęło fotografów z całego świata!

Sesja ślubna w winnicy
Sign up and get

10% Off

On all flooring services